top of page

En oslagbar ”Super kombo” Asfalt+Grus 9-17 Februari

Tue 09 Feb

|

Spanien

Varför inte förena det bästa från två världar! Vi kör fyra dagar asfalt på våra härliga BMW hojar sedan vilar vi en dag, sedan kör vi tre dagar på våra grushojar Yamaha T7! Vi bor kungligt åtta nätter på IPV Palace! Ta flyget till Malaga sedan fixar vi resten! Kan det bli bättre?

En oslagbar ”Super kombo” Asfalt+Grus 9-17 Februari
En oslagbar ”Super kombo” Asfalt+Grus 9-17 Februari

Tid och plats

09 Feb 2027, 19:30 – 17 Feb 2027, 07:00

Spanien, Fuengirola

Om evenemanget

En oslagbar ”kombo”


Varför inte förena det bästa från två världar! 

Vi slår ihop vårt populära eventet ”Andalusiens pärlor Special” med ”Grusbus” och då blir det en ”OSLAGBAR Super KOMBO”   Vi kör fyra dagar med våra BMW hojar på magiska asfaltsvägar sedan kör vi tre dagar grus på våra Yamaha T7! Det bästa av två världar helt enkelt!

Du bor på vårt fina fyrstjärniga Hotell  IPV Palace i Fuengirola vid Medelhavets strand. Som vanligt på våra event så sker all körning med svenska guider. Vi delar in gästerna i grupper efter egna önskemål. Känner du dig som en normalbegåvad mc-förare kommer du att klara av körningen galant.


Dag 1 : Ankomst 9/2 Tisdag

Välkommen till Málaga! Du hämtas från flygplatsen och blir körd till Hotell Ipv Palace & Spa  i Fuengirola. Där äter vi sedan på kvällen alla tillsammans en välkomstmiddag!


Biljetter

  • En oslagbar ”kombo”

    3+3 Dagar mc åkning på BMW R1250GS & Yamaha T7

    SEK 37,900.00

  • Enkelrumstillägg 8 nätter

    SEK 4,400.00

  • Extranatt del i dubbelrum

    SEK 820.00

  • Extranatt i enkelrum

    SEK 1,370.00

Total

SEK 0.00

Dela detta evenemang

bottom of page