top of page

Fullbokat! Extra grupp! Andalusiens pärlor 5-9/4

Sat 05 Apr

|

Spanien

Read about the event in English further below! Vi kör vidare med vårt succéupplägg och bor på vårt 4 stjärniga Hotell IPV Palace IPV som ligger på strandpromenaden i Fuengirola med utsikt över medelhavet.

Registrering är stängd
Se andra evenemang
Fullbokat! Extra grupp! Andalusiens pärlor 5-9/4
Fullbokat! Extra grupp! Andalusiens pärlor 5-9/4

Tid och plats

05 Apr 2025, 19:30 CEST – 09 Apr 2025, 06:30 CEST

Spanien, Fuengirola

Om evenemanget

Många resor är redan fulla så vi kör en extra resa!


Andalusiens pärlor

För tionde året i rad så kör vi vidare med vårt succéupplägg i det populära eventet ”Andalusiens pärlor”. Här möts du av fantastiska mc-vägar men får samtidigt smaka på allt annat fantastiskt som Andalucía erbjudar av natur, historia och kultur Och förstås mat och dryck. Du bor på vårt fina fyrstjärniga hotell IPV Palace och SPA i Fuengirola vid Medelhavets strand.

Som vanligt på våra event så sker all körning med svenska guider. Vi delar in gästerna i grupper efter egna önskemål. Känner du dig som en normalbegåvad mc-förare kommer du att klara av körningen galant.


Dag 1 : Ankomst ( Lördag )

Välkommen till Málaga! Du hämtas från flygplatsen och blir körd till Hotell Ipv Palace & Spa  i Fuengirola. Där äter vi sedan på kvällen alla tillsammans en välkomstmiddag!


Biljetter

  • Som passagerare

    SEK 7,500.00

    Sale ended
  • Enkelrumstillägg 4 nätter

    SEK 2,200.00

    Sale ended
  • Extranatt del i dubbelrum

    SEK 820.00

    Sale ended
  • Extranatt i enkelrum

    SEK 1,370.00

    Sale ended

Dela detta evenemang

bottom of page