FULLBOKAT! En oslagbar ”kombo” Grus + Asfalt 3-10 april
ons 03 apr.
|Spanien
Varför inte förena det bästa från två världar! Vi kör tre dagar asfalt på våra härliga BMW hojar sedan kör vi tre dagar på våra grushojar Yamaha T7! Vi bor kungligt sju nätter på IPV Palace! Ta flyget till Malaga sedan fixar vi resten! Kan det bli bättre?


Tid och plats
03 apr. 2024 19:30 – 28 apr. 2024 06:00
Spanien, Fuengirola
Om evenemanget
En oslagbar ”kombo”
Varför inte förena det bästa från två världar!
Vi slår ihop vårt populära eventet ”Andalusiens pärlor” med ”Grusbus” och då blir det en ”OSLAGBAR KOMBO” Vi kör tre dagar med då på våra grus hojat Yamaha T7 sedan tar vi en vilodag för att sedan köra ytterligare tre dagar på asfalt med våra BMW hojarna.
Du bor på vårt fina fyrstjärniga Hotell IPV Palace i Fuengirola vid Medelhavets strand. Som vanligt på våra event så sker all körning med svenska guider. Vi delar in gästerna i grupper efter egna önskemål. Känner du dig som en normalbegåvad mc-förare kommer du att klara av körningen galant.
Dag 1 - Onsdag : Ankomst
Välkommen till Málaga! Du hämtas från flygplatsen och blir körd till Hotell Ipv Palace & Spa i Fuengirola. Där äter vi sedan på kvällen alla tillsammans en välkomstmiddag!
Biljetter
En oslagbar ”kombo”
3+3 Dagar mc åkning på BMW R1250GS & Yamaha T7
31 900,00 kr
Försäljning avslutadEnkelrumstillägg 7 nätter
3 850,00 kr
Försäljning avslutadExtranatt del i dubbelrum
820,00 kr
Försäljning avslutad